Skip links

Nagrobki granitowe Kórnik

Kamieniarstwo Kamyczek - Najlepszej jakości nagrobki granitowe w atrakcyjnych cenach

Nagrobki granitowe Kórnik – Firma Wielobranżowa Kamyczek

Poznaj główną działalność naszej firmy – nagrobki granitowe Kórnik. Tylko u nas znajdziesz największy możliwy wybór kolorystyczny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu wyrobów z granitu, jesteśmy w stanie wykonać zarówno te nowoczesne, jak i standardowe projekty.

Jesteśmy za tym, aby każdy nagrobek był skromny i minimalistyczny, ale przy tym niepowtarzalny, dlatego bardzo chętnie doradzimy co do projektu i ogólnego wyglądu. Jeśli chcesz, aby zdjęcie twojego bliskiego było umieszczone na nagrobku, to jesteśmy w stanie to zaoferować. Zdjęcia umieszczane na nagrobkach oferujemy w dowolnym kolorze i kształcie. Zapewniamy również zmianę obecnego tła, ubrania na zdjęciu oraz profilu.

Nagrobki granitowe Kórnik

Firma Wielobranżowa Kamyczek – oferta

Staramy się, aby nasza firma z dnia na dzień powiększała swoje możliwości, a co za tym idzie, zwiększała się również oferta. Obecnie mamy naprawdę szeroką ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, firm budowlanych i firm brukarskich. Szczegółowa oferta obejmuje:

  • nagrobki,
  • grobowce,
  • sarkofagi,
  • schody,
  • parapety,
  • tarasy,
  • kominki,
  • blaty kuchenne,
  • łupek.

Dodatkowo świadczymy również usługi odnowy starych nagrobków. Wszystkie wykonane przez nas produkty mimo swojej jakości i wielu zalet, mają bardzo atrakcyjną cenę. Dbamy o naszych klientów, dlatego chcemy, aby każdy mógł sobie pozwolić na nasz produkt.

Kórnik nagrobki granitowe

Największa jakość granity – Kamyczek

Pracujemy tylko i wyłącznie na najwyższej jakości granitach. Głównie tworzymy z nich nagrobki granitowe Kórnik, ponieważ jest to najpopularniejsza forma wykonania. W trosce o każdego klienta pilnujemy, aby każdy materiał miał sprawdzoną jakość. Granity jakich używamy są niewiarygodnie wytrzymałe i solidne. Oprócz tego są odporne na ścieralność oraz działanie czynników zewnętrznych. Nie jest to przemakalny i wchłaniający substancje materiał, dzięki temu dodatkowo zabezpiecza każdy wykonany przez nas produkt.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Zostaw nam swoje dane, a my do Ciebie napiszemy.