Skip links

Nagrobki Swarzędz

Kamieniarstwo Kamyczek - Najlepszej jakości nagrobki granitowe w atrakcyjnych cenach

Nagrobki Swarzędz – Firma Wielobranżowa Kamyczek

Zachęcamy do wyboru indywidualnych projektów nagrobków Swarzędz. Tylko u nas masz możliwość zrealizowania własnego projektu. Klient samodzielnie wybiera kolor, wzornictwo, grawery i zdjęcia. Jeśli potrzebuje pomocy, bardzo chętnie doradzamy. Oferujemy nagrobki pojedyncze, podwójne, sarkofagi, dziecięce oraz grobowce, a wszystkie wyroby są wykonane z najwyższej jakości granitu.

Jeśli interesują cię nasze gotowe projekty, to serdecznie zapraszamy do obejrzenia ich indywidualnie w naszej siedzibie. Są to standardowe nagrobki, które są gotowe do zakupu. Na miejscu posiadamy około 50 sztuk w przeróżnych kolorach i wzorach.

Nagrobki Swarzędz

Firma Wielobranżowa Kamyczek – Poznaj nas

Od 8 lat działamy jako zakład kamieniarski, który produkuje naprawdę wiele różnorodnych produktów wykonywanych z granitu. Swoją firmę prowadzimy w niewielkiej miejscowości Rogalinek, który jest położony niedaleko Poznania. Jesteśmy zafascynowani tworzeniem wyrobów z granitu, dlatego dbamy o to, aby każdy nasz wyrób był wykonany z największą precyzją i starannością. Każdy produkt jest projektowany i tworzony przez nas, jednak jeśli myślisz o indywidualnym projekcie, to bardzo chętnie go wykonamy.

Swarzędz nagrobki

Kamyczek – Oferta

Nasza oferta może zaskoczyć każdego potencjalnego klienta, ponieważ jest bardzo różnorodna. Chcemy ciągle poszerzać nasze możliwości, dlatego bardzo chętnie współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, firmami z branży budowlanej, a także z innych branż. Głównie zajmujemy się tworzeniem różnego rodzaju nagrobków Swarzędz. Bardzo chętnie wykonany też renowację starszych nagrobków w bardzo atrakcyjnej cenie. Kolejną częścią naszej oferty są:

  • schody,
  • parapety,
  • blaty,
  • kominki.

Przez to, że dbamy o jej jakość, zyskujemy coraz więcej stałych klientów.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Zostaw nam swoje dane, a my do Ciebie napiszemy.