Skip links

O firmie

Kamieniarstwo Kamyczek - Najlepszej jakości nagrobki granitowe w atrakcyjnych cenach

Firma Wielobranżowa Kamyczek to wieloletnia firma specjalizująca się w tworzeniu wyrobów z granitu. Posiadamy bardzo szeroką i konkurencyjną ofertę, a dzięki swojemu doświadczeniu i niezawodności, bez problemu wykonujemy nowoczesne wzory. Nasza działalność w głównej mierze polega na produkcji nagrobków, grobowców, piwnic grobowcowych i tym podobnych. Charakteryzuje nas niewiarygodna jakość wszystkich wytwarzanych wyrobów oraz staranność ich wykonania.

Nasza oferta to przede wszystkim nagrobki, pomniki nagrobne i grobowce, które cieszą się popularnością, dzięki szerokiej dostępności kolorów i wzorów. Dodatkowo na zamówienie wykonujemy również schody, parapety, tarasy oraz blaty kuchenne. Każdy wyrób jest wykonany w oparciu o najnowocześniejsze metody sztuki kamieniarskiej oraz aktualne trendy, a dzięki korzystaniu z materiałów najlepszej jakości, niezależnie od przeznaczenia będą niewiarygodnie trwałe i odporne na uszkodzenia.

Stale poszerzamy gamę naszych produktów według potrzeb naszych klientów, dlatego o możliwości wykonania wyrobu niedostępnego w ofercie bardzo chętnie porozmawiamy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.