Skip links

Zakład kamieniarski Kórnik

Kamieniarstwo Kamyczek - Najlepszej jakości nagrobki granitowe w atrakcyjnych cenach

Zakład kamieniarski Kórnik – Firma Wielobranżowa Kamyczek

Firma, którą tworzymy z dużym zaangażowaniem i pasją, z roku na rok staje się coraz popularniejszą. Staramy się, aby nawet najbardziej wymagający klienci wychodzili od nas zadowoleni, dlatego przykładamy szczególną uwagę co do precyzji w wykonywaniu projektów. Wszystkie wykonywane przez zakład kamieniarski Kórnik wyroby, powstają z granitu. Jest to najbardziej popularny i najtrwalszy kamień, który jest wykorzystywany w wielu branżach. Przykładamy największą uwagę co do jakości wykonania, wytrzymałości i trwałości. Podczas produkcji wyrobów stosujemy najnowsze metody sztuki budowlanej, dzięki czemu prace wykonywane są zawsze w terminie. Ciągle rozwijamy naszą firmę, dlatego oferta jest poszerzana. Dbamy o to, aby nasze produkty były w atrakcyjnych cenach.

Zakład kamieniarski Kórnik

Wysokiej jakości nagrobki – Kamyczek

Specjalizujemy się głównie w produkcji wszelkiego rodzaju nagrobków. Dajemy gwarancję jakości, estetyki i solidności każdego wyrobu. Jako jeden z nielicznych, nasz zakład kamieniarski Kórnik posiada bardzo bogatą ofertę kolorystyczną i wzorniczą. Nasza oferta staje się coraz szersza po to, aby zadowolić każdego klienta. Produkujemy zarówno standardowe nagrobki oraz indywidualne projekty klientów. Oferujemy nagrobki pojedyncze, podwójne, sarkofagi, dziecięce, grobowce. Dodatkowym ułatwieniem dla klientów jest to, że na nagrobkach możemy umieścić też zdjęcia bliskich. Dajemy wolną rękę co do wyboru koloru zdjęcia i kształtu. Jeśli istnieje taka potrzeba, jesteśmy w stanie zmienić ubiór widoczny na zdjęciu, profil oraz tło. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego produkty przez nas wytwarzane, są identyczne jak w zatwierdzonych projektach.

Kórnik zakład kamieniarski

Pozostała oferta – Zakład kamieniarski Kamyczek

Kolejną równie popularną usługą u nas jest renowacja starych nagrobków. Bardzo chętnie naniesiemy nowszy projekt lub odnowimy zniszczony nagrobek. Jeśli jesteś zainteresowany renowacją, to koniecznie skontaktuj się z nami.

Dzięki posiadaniu materiałów najwyższej jakości, zyskujemy coraz więcej klientów. Dodatkową częścią naszej oferty są przede wszystkim granitowe: schody, parapety, kominki, tarasy, blaty kuchenne. Bardzo chętnie wykonamy też inne produkty. Zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Zostaw nam swoje dane, a my do Ciebie napiszemy.