Skip links

Zakład kamieniarski Poznań

Kamieniarstwo Kamyczek - Najlepszej jakości nagrobki granitowe w atrakcyjnych cenach

Zakład kamieniarski Poznań – Firma Wielobranżowa Kamyczek

Nasza firma powstała kilka lat temu i od samego początku działa w tej samej branży. Zajmujemy się tworzeniem wyrobów z granitu. Jest to najbardziej popularny i najtrwalszy kamień, który jest wykorzystywany w wielu branżach. Na przestrzeni lat staramy się rozwijać naszą firmę, dzięki czemu posiadamy szeroką i konkurencyjną ofertę. Nasz zakład kamieniarski Poznań specjalizuje się w tworzeniu produktów o najwyższej jakości oraz staranności wykonania. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy zastosować standardowe techniki oraz te najnowocześniejsze, dlatego niezależnie od wymaganego projektu, wykonamy go bez problemu.

Zakład kamieniarski Poznań

Wysokiej jakości nagrobki – Kamyczek

Specjalizujemy się głównie w produkcji wszelkiego rodzaju nagrobków. Dajemy gwarancję jakości, estetyki i solidności każdego wyrobu. Jako jeden z nielicznych, nasz zakład kamieniarski Poznań posiada bardzo bogatą ofertę kolorystyczną i wzorniczą. Nasza oferta staje się coraz szersza po to, aby zadowolić każdego klienta. Produkujemy zarówno standardowe nagrobki oraz indywidualne projekty klientów. Oferujemy nagrobki pojedyncze, podwójne, sarkofagi, dziecięce, grobowce. Dodatkowym ułatwieniem dla klientów jest to, że na nagrobkach możemy umieścić też zdjęcia bliskich. Dajemy wolną rękę co do wyboru koloru zdjęcia i kształtu. Jeśli istnieje taka potrzeba, jesteśmy w stanie zmienić ubiór widoczny na zdjęciu, profil oraz tło. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego produkty przez nas wytwarzane, są identyczne jak w zatwierdzonych projektach.

Poznań zakład kamieniarski

Pozostała oferta – Zakład kamieniarski Kamyczek

Kolejną równie popularną usługą u nas jest renowacja starych nagrobków. Bardzo chętnie naniesiemy nowszy projekt lub odnowimy zniszczony nagrobek. Jeśli jesteś zainteresowany renowacją, to koniecznie skontaktuj się z nami.

Dzięki posiadaniu materiałów najwyższej jakości, zyskujemy coraz więcej klientów. Dodatkową częścią naszej oferty są przede wszystkim granitowe: schody, parapety, kominki, tarasy, blaty kuchenne. Bardzo chętnie wykonamy też inne produkty. Zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Zostaw nam swoje dane, a my do Ciebie napiszemy.