Skip links

Zakład kamieniarski Środa Wielkopolska

Kamieniarstwo Kamyczek - Najlepszej jakości nagrobki granitowe w atrakcyjnych cenach

Zakład kamieniarski Środa Wielkopolska – Firma Wielobranżowa Kamyczek

Firma, którą tworzymy z dużym zaangażowaniem i pasją, z roku na rok staje się coraz popularniejszą. Staramy się, aby nawet najbardziej wymagający klienci wychodzili od nas zadowoleni, dlatego przykładamy szczególną uwagę co do precyzji w wykonywaniu projektów. Wszystkie wykonywane przez zakład kamieniarski Środa Wielkopolska wyroby, powstają z granitu. Jest to najbardziej popularny i najtrwalszy kamień, który jest wykorzystywany w wielu branżach. Przykładamy największą uwagę co do jakości wykonania, wytrzymałości i trwałości. Podczas produkcji wyrobów stosujemy najnowsze metody sztuki budowlanej, dzięki czemu prace wykonywane są zawsze w terminie. Ciągle rozwijamy naszą firmę, dlatego oferta jest poszerzana. Dbamy o to, aby nasze produkty były w atrakcyjnych cenach.

Zakład kamieniarski Środa Wielkopolska

Wysokiej jakości nagrobki – Kamyczek

Najbardziej popularnymi wyrobami są u nas nagrobki. W naszej siedzibie można znaleźć kilkadziesiąt gotowych już nagrobków w standardowych projektach. Te nagrobki są dostępne od ręki. Dla bardziej wymagających klientów wprowadziliśmy możliwość indywidualnego projektowania. Dzięki naszej bogatej ofercie kolorystycznej i wzorniczej, każdy znajdzie coś dopasowanego do swojej wizji. Oferujemy nagrobki pojedyncze, podwójne, sarkofagi, dziecięce oraz grobowce.

Dodatkową usługą jest możliwość umieszczenia zdjęć zmarłych na nagrobkach. Nie musisz szukać osobnej firmy wykonawczej, całość wykonasz bez problemu u nas. Na każde z nich dajemy gwarancję najwyższej jakości, estetyki wykonania oraz solidności wyrobu. Zakład kamieniarski Środa Wielkopolska zajmuje się również renowacją starych i zniszczonych nagrobków.

Środa Wielkopolska zakład kamieniarski

Pozostała oferta – Zakład kamieniarski Kamyczek

Tworzenie nagrobków nie jest jedyną opcją oferowaną przez naszą firmę. Dzięki rozwojowi firmy, możemy zaproponować naszym klientom coraz więcej wyrobów w różnorodnych kategoriach. Współpracujemy z firmami budowlanymi, ogrodowymi oraz oferującymi usługi brukarskie.

W dalszej części oferty posiadamy: schody, parapety, kominki, tarasy oraz blaty kuchenne. Wszystkie wyroby są wykonane z najwyższej jakości granitu. Granit jest odporny na wszelkie zarysowania, działanie czynników mechanicznych i uszkodzenia. Dzięki swojej niewiarygodnej trwałości, z pewnością posłuży przez wiele lat.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Zostaw nam swoje dane, a my do Ciebie napiszemy.